Колекція лікерів у кафе «Рудий Кіт»

Горілки та лікери Юзефа Адама Бачевського і Яна Мушинського були відомі не тільки на Галичині, а й за її межами. У міжвоєнний час вони експортували абсент, аперитиви, горілку та лікери до Австрії, Бельгії, Великобританії, Австралії, Індії, Канади, Німеччини, Норвегії, Румунії, Франції та навіть до країн Південної Америки.

Фабрика горілок та лікерів Юзефа Адама Бачевського знаходилась на «Рогатці» (Жовківській), де тепер знаходиться завод «Алмазінструмент». Лікеро-горілчану фабрику Бачевських заснував ще дід Юзефа Адама — Леопольд Максиміліан Бачевський у 1782 році. Лікери і горілки Бачевських оцінили навіть при цісарському дворі у Відні. І згодом їхня фабрика отримала титул «K.u.K. Hoflieferant», що означало «Постачальник цісарського і королівського двору».

У 1856 році 27-річний Юзеф Адам Бачевський очолив сімейний бізнес. Його лікери та горілки були надзвичайно популярними не лише завдяки своєму смаку — Юзеф Адам був здібним маркетологом свого часу. Чого варта навіть 15-ти метрова вежа із пляшок з етикетками Бачевського, яку спорудили у Стрийському парку у Львові.

А фабрика горілок Яна Мушинського спочатку містилась на вул. Святої Терези (тепер вул. О. Невського), але після 1900 року він переніс її на вулицю Ґродзіцьких, 3 (тепер вул. Друкарська). Тут також містився фірмовий магазин.

Звичайно, горілки Яна Мушинського були менш популярними, ніж ті, які виготовляв Бачевський, проте у нього був також великий асортимент напоїв.

А навпроти магазину Мушинського, за адресою Ґродзіцьких, 4, де тепер знаходиться кафе «Рудий Кіт», розмістили свою запахущу фабрику лікерів «Ґлорія» Давид і Маркус Кесслери. Їхні лікери та настоянки мали привабливий вигляд і користувалися перш за все великим попитом у пань і панянок.

У кафе «Рудий Кіт» відновлено виробництво справжніх львівських лікерів. Наші лікери виготовлені за старовинними рецептами, виключно з натуральної сировини, без будь-яких консервантів і добавок, які передають дух того часу і лікерні традиції Галичини.

Лікер “Ґлорія”

Лікер кавовий

Лікер трояндовий

Лікер м’ятний

Лікер лимонний

Лікер “Анжеліка”

Лікер вишневий